Jūsų privatumas

Kokius asmeninius duomenis ir kokiu tikslu mes renkame

Peticijos

Jei pasirašote peticiją, mūsų tinklapyje lieka Jūsų nurodyti vardas, pavardė ir el. pašto adresas. Jei peticijos pasirašymo metu užsiprenumeravote peticijų naujienas, el. paštu gausite pranešimus apie jas. Naujienų prenumeratos galite atsisakyti spausdami ant nuorodų gautuose el. laiškuose.

Pranešimai

Kai tinklapio lankytojai parašo mums pranešimą, mūsų tinklapyje lieka lankytojo vardas ir pavardė, kuriais jis prisistato bei el. pašto adresas, kuriuo jis pageidauja gauti atsakymą.

Naujienų prenumerata

Jei prenumeruojate mūsų peticijų naujienas, mūsų tinklapyje saugomas Jūsų pateiktas el. pašto adresas.

Kitas Jūsų informacijos naudojimas

Pasirašant peticijas ar pildant kitas formas tinklapyje, Jūsų naršyklė gali būti tikrinama automatizuotu būdu apsaugai nuo brukalo.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei pasirašote peticiją ar prenumeruojate tinklapio naujienas, Jūsų duomenis mes saugome neribotą laiką. Norėdami pašalinti savo asmeninius duomenis iš mūsų tinklapio, parašykite mums.

Slapukai

Slapukas yra mažas tekstinis failas, kuris Jums lankantis tinklapyje yra išsaugomas Jūsų įrenginyje. Jis leidžia tinklapiui įsiminti kai kuriuos Jūsų veiksmus ir pasirinkimus (pvz. prisijungimo duomenis, pasirinkitą kalbą, šrifto dydį ir kitus vaizdavimo parametrus) tam tikram nustatytam laiko tarpui, kad grįžus į tinklapį Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti kas kartą iš naujo.

Kokius slapukus mes naudojame?

Google Analytics

Google Analytics slapukas leidžia mums žinoti, kuriuose tinklapio puslapiuose Jūs lankotės, kur praleidžiate daugiausiai laiko – trumpai tariant, taip mes sužinome, kas Jus labiausiai domina ir tai leidžia mums atitinkamai formuoti tinklapio turinį.

Cloudflare apsauga

Mūsų tinklapis gali naudoti Cloudflare apsaugą nuo tinklapio nulaužimo. Ši sistema taip pat gali išsaugoti slapukus Jūsų įrenginyje jo identifikacijos tikslais.

Slapukų naudojimas

Slapukų naudojimas tinklapyje nėra būtinas, tačiau jų naudojimas leis Jums naršyti tinklapyje patogiau. Jūs galite ištrinti slapukus arba neleisti jų naudojimo, tačiau tuo atveju kai kurios tinklapio funkcijos gali veikti ne visai taip, kaip norėtumėte. Slapukų informacija nėra skirta Jūsų asmens identifikavimui ir jų naudojimas yra visiška Jūsų pasirinkimo laisvė. Mes nenaudojame slapukų rinkti jokiai informacijai, kuri neaprašyta aukščiau.

Slapukų valdymas

Jūs galite valdyti slapukus savo įrenginyje – daugiau apie tai skaitykite aboutcookies.org. Galite ištrinti slapukus jau esančius Jūsų įrenginyje arba savo naršyklę suderinti taip, kad slapukai nebūtų saugomi iš viso. Tačiau nepamirškite, kad tuo atveju lankydamiesi įvairiuose tinklapiuose turėsite pakartotinai atlikti kai kuriuos veiksmus, o kai kurių tinklapių funkcijos gali iš viso neveikti.

Jūsų duomenų pašalinimas

Norėdami pašalinti savo asmeninius duomenis iš mūsų tinklapio, tiesiog parašykite mums.